ساینسیکا | دانلود کتاب، دانلود مقاله

قوانین استفاده از ساینسیکا

قوانین عمومی استفاده از خدمات ساینسیکا:

۱- هرگونه تلاش در جهت اختلال و یا خراب کاری در سیستم ساینسیکا، ممنوع بوده و در صورت مشاهده و یا دریافت گزارش می تواند به مسدود شدن اشتراک یا IP کاربر خاطی منجر شود.

۲- استفاده از سایت ساینسیکا برای مقاصد تجاری یا تبلیغات ، بازاریابی و مانند آن ممنوع است.

۳- استفاده از سرویس در جهت اهداف تجاری و مخصوصا سیاسی ممنوع است.

۴- سرویس ساینسیکا به همان شکلی که هست و بدون هر گونه تعهدی ارائه می گردد و در مورد قطع شدن خدمات این سرویس دهنده، خالی از اشکال بودن آن، رفع اشکالات و یا تطابق آن با نیازهای کاربر و یا گروهی از کاربران تعهدی ندارد.


قوانین عضویت و پشتیبانی:

۱- در صورت استفاده از روش دانلود بدون عضویت، کاربر باید نسبت به وارد نمودن صحیح ایمیل خود جهت دریافت صورتحساب و لینک دانلود دقت نماید. در صورت ثبت ایمیل اشتباه و ایجاد خطا در پرداخت و یا نیاز احتمالی به پشتیبانی، هیچ نوع مسئولیتی بر عهده ی ساینسیکا نخواهد بود.

۲- در صورتی که کاربر قبلا از سیستم دانلود بدون عضویت استفاده نموده باشد می تواند با همان ایمیل در ساینسیکا عضو شود و حساب کاربری وی به حساب های گذشته اش متصل خواهد شد.

۳- در صورت عضویت در ساینسیکا، کاربر موظف است حساب کاربری خود را با استفاده از لینک فعالسازی ارسال شده به ایمیل عضویت او، فعال نماید. در صورتی که کاربر بدون فعالسازی حساب کاربری خود و با استفاده از روش دانلود بدون عضویت از ساینسیکا استفاده نماید، عضو محسوب نمی شود و شرایط استفاده ی وی از سیستم ساینسیکا بر اساس ضوابط دانلود بدون عضویت خواهد بود.

4- پشتیبانی ساینسیکا تنها از طریق ایمیل و یا حساب کاربری ای که کاربر به وسیله ی آن از سیستم استفاده نموده است پاسخگو خواهد بود و پیگیری و رفع مشکلات کاربران با استفاده از ایمیلی دیگر بجز ایمیلی که صورتحساب و لینک دانلود برای آن ارسال شده است مقدور نمی باشد.

۵- کاربران(اعضای ویژه و یا کاربران مهمان) موظفند در شرایطی که اشکالی در پرداخت به وجود آمد، هنگام پرداخت مبلغی بیشتر از حساب آنها برداشته شد، مبلغی اضافه از اعتبار آنها کاسته شد، بعد از خرید قادر به دانلود فایل نبودند، فایل ناقص یا اشتباه دریافت نمودند و یا به هر نحوی در کار با سیستم به مشکل برخوردند مراتب را به پشتیبانی (از طریق ایمیل info.sciencica@gmail.com) اطلاع دهند. به علت تعداد بالای کاربران امکان رصد فعالیت همه ی کاربران توسط تیم پشتیبانی مقدور نمیباشد. تیم پشتیبانی کتابخانه در اسرع وقت به مشکلات پیش آمده رسیدگی خواهد کرد و در صورت کسر مبلغ اضافه، آن مبلغ به حساب کاربر برگشت داده خواهد شد.


قوانین دانلود:

۱- ساینسیکا تنها به حفظ لینک دانلود بر روی سرورهای دانلود خود برای مدت زمان 24 ساعت متعهد است.

۲- به علت تعداد انبوه کتاب های موجود روی سرورهای ساینسیکا، بررسی محتوایی این کتاب ها به صورت دستی متصور نیست و کلیه ی عناوین کتاب ها به کمک ترجمه ی ماشینی به فارسی برگردانده شده اند و ممکن است از نظر محتوایی دچار اشکال باشند. لذا کاربر موظف است قبل از پرداخت و دانلود کتاب از تطابق عنوان انگلیسی کتاب با کتاب مدنظر خود اطمینان حاصل نماید.

۳- در صورتی که عنوان کتاب دانلود شده توسط کاربر با عنوان انگلیسی مغایرت عمده داشته باشد (دقت شود تنها عنوان انگلیسی و نه عنوان فارسی یا توضیحات دیگری که در مورد کتاب بیان شده است و ممکن است اشتباه یا غیر دقیق باشند) و بطور کلی فایل اشتباهی به جای کتاب معرفی شده به کاربر ارائه شده باشد، در صورت اعلام کاربر از طریق سیستم پشتیبانی، ساینسیکا مبلغ پرداختی توسط کاربر را باز خواهد گرداند و یا در صورت امکان لینک دانلود کتاب را اصلاح و یا با کتاب دیگری تعویض خواهد کرد.